Super Benek Standard Naturalny Żwirek 10l

Cena:25.90
Wysyłka w 24 h 1 l = 2,59 zł
Towar niedostępny
masz pytania?

To najbardziej popularny żwirek higieniczny adresowany dla kotów. Posiada naturalny zapach głębi ziemi, co sprawia, że jest doskonale akceptowany przez koty. Skład: bentonit, soda 

Cechy produktu:

SB Standard Naturalny SUROWIEC: Bentonit

UZIARNIENIE: Regularne, grube granulki.

ZAPACH: Naturalny zapach głębi ziemi, szczególnie akceptowany przez koty.

POLECANY: Wszystkim kotom.

Żwirek dla kotów Super Benek Standard Naturalny Profesjonalny żwirek dla kotów o starannie dobranej formule. Charakteryzuje się grubymi ziarnami, co zapewnia najlepszą ochronę przeciw roznoszeniu się żwirku poza obszar kuwety. Skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy, zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną. Zbryla się tworząc regularne i zwarte bryłki. Żwirek nie pyli się, co jest miłe zarówno dla Twojego kota jak i dla Ciebie. Posiada naturalny zapach głębi ziemi, co sprawia, że jest doskonale akceptowany przez wszystkie koty.

Sposób użycia: Kocią toaletę wypełnić warstwą żwirku o grubości 3-5 cm, w zależności od wielkości kota. Zużytą część żwirku należy usuwać, jednocześnie uzupełniając braki świeżym podłożem. Dzięki temu nie ma potrzeby wymiany całego żwirku, a kuweta Twojego kota pozostaje zawsze świeża i czysta. Uwaga: Produktu nie należy usuwać drogą sanitarną, gdyż grozi to niedrożnością kanalizacji. Skład: bentonit, węglan sodu. Produkt nie ulega przeterminowaniu.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook