Super Benek Economic 5l

Cena:9.90
wysyłka w 24 h 1 l = 1,98 zł
Towar niedostępny
masz pytania?

Żwirek higieniczny dla kotów Super Benek Economic to produkt charakteryzujący się dobrymi właściwościami sorpcyjnymi oraz dużą wydajnością. Atutem tego produktujest także niska cena, konkurencyjna w porównaniu do innych podłoży dostępnych na rynku.

Starannie dobrana formuła oraz zaawansowana technologia jest gwarancją najwyższej jakości produktu. Żwirek cechuje niskie zużycie oraz doskonała zdolność do pochłaniania zapachów i wilgoci. Wyrób jest w pełni akceptowany przez koty. Opakowanie wystarcza dla jednego kota na około 30 dni. Żwirek bentonitowy o dobrych właściwościach sorpcyjnych i dużej wydajności. NISKA CENA żwirku czyni go szczególnie konkurencyjnym wobec innych dostępnych na rynku podłoży.

ZBRYLAJĄCY ŻWIREK DLA KOTÓW Super Benek ECONOMIC to starannie dobrana formuła oraz zaawansowana technologia, która jest gwarancją najwyższej jakości produktu. Żwirek charakteryzuje się wysoka wydajnością, oraz zdolnością pochłaniania zapachów i wilgoci. Żwirek jest w pełni akceptowany przez koty. Opakowanie wystarcza dla jednego kota na około 30 dni.

Cechy:

 

POLECANY: Wszystkim kotom.

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook